Óvodai értesítés

Kedves ovisok! Az óvoda ajtaja is nyitva már, az óvó nénik tárt karokkal várnak benneteket! Találkozzunk pénteken, szeptember 1-jén reggel 8 órakor!

Tanévzáró

“…és ezennel a 2016/2017-es tanévet bezárom.”  Iskolánk igazgatónője, Kecsenovics Szabó Dóra e mondatával fejeződött be diákjaink számára a tanév és az ez alkalomból tartott ünnepi műsor.

Nyolcadikosok ballagása

Elballagtattuk iskolánk végzőseit. A kis felnőttek utoljára ültek be az osztályfőnöki órára, amely 17:00 órakor kezdődött és utoljára sétáltak végig a termeken. Az előttük álló próbatételekhez sok sikert kívánunk nekik!

Kőketánc vetélkedő

A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesületének szervezésében a hétvégén (május 26-27.) tartották meg az általános iskolások Kőketánc énekes-, népi, gyermekjáték- és néptáncvetélkedőjét Óbecsén. Az idei rendezvényen 62 csoport lépett fel Vajdaság több mint 30...

Sajó Károly környezetvédelmi verseny, döntő

A Győrben megrendezett Sajó Károly környezetvédelmi verseny döntőjében iskolánk 8. osztályos tanulói – Veréb Alex, Pesti Ákos, Sebők József – által alkotott csapat összesítésben a 17. helyet érte el, azonban különdíjban részesültek a Legjobb kiselőadás...