И ове године су на ликовном конкурсу “Каптар”, ученици наше школе освојили бројне награде.
Посебну златну награду је освојила Кази Емина.
Златну награду освојила је Рекић Адел.
Сребрну награду су освојили: Бичкеи Бенце, Форго Ченге, Киш Чепеги Оливер, Магочи Мална, Радашић Анџели, Сабо Адам, Бакош Рада Виолета, Черге Ноел, Фекеч Инез, Кеченович Ерик, Екреш Петра, Палић Мартин, Секереш Сабина, Торда Виола, Удварди Ченге, Вереб Мартин, Ваш Уташи Марио, Вереш Зое, Петковић Петра, Нађ Жофиа, Ленђел Вивиен, Вукелић Лиза, Димовић Ерика, Дер Дорина, Светњик Лена, Куцор Хана.
Анђал Арлен, Фејеш Ана, Оровец Луца, Рекић Леда, Сабо Мартин, Светњик Чонгор, Торда Бенце, Вереш Криштоф, Ереш Патрик, Сабо Енола.
Бронзану награду освојили су ученици: Домонкош Дорка, Шагић Петра, Лакатош Александра, Јухас Ерика, Вереш Табита, Вереб Норберт, Дукаи Георгина, Ковач Марта Ема, Фејеш Хана Бианка, Гедеи Ема, Поша Кира Емина, Бабић Тамара, Рада Хана, Куцор Панка, Вајда Вивиен, Хајду Хелена.
Ментори: Рожа Магдолна, Коза Естер, Витушка Корнeлиа, Ађански Лидиа, Зелић Едит, Анђал Магдолна, Петковић Анита.
Честитамо!